Groep A
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
1 Vr. 8 juni 18:00 Polen   -   Griekenland 1 - 1
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
2 Vr. 8 juni 20:45 Rusland   -   TsjechiŽ 4 - 1
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
9 Di. 12 juni 18:00 Griekenland   -   TsjechiŽ 1 - 2
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
10 Di. 12 juni 20:45 Polen   -   Rusland 1 - 1
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
17 Za. 16 juni 20:45 TsjechiŽ   -   Polen 1 - 0
  Speelstad: Wroclaw   Stadion: Stadion Miejski
 
18 Za. 16 juni 20:45 Griekenland   -   Rusland 1 - 0
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
 
Groep B
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
3 Za. 9 juni 18:00 Nederland   -   Denemarken 0 - 1
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
4 Za. 9 juni 20:45 Duitsland   -   Portugal 1 - 0
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
11 Wo. 13 juni 18:00 Denemarken   -   Portugal 2 - 3
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
12 Wo. 13 juni 20:45 Nederland   -   Duitsland 1 - 2
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
19 Zo. 17 juni 20:45 Portugal   -   Nederland 2 - 1
  Speelstad: Charkov   Stadion: Metaliststadion
 
20 Zo. 17 juni 20:45 Denemarken   -   Duitsland 1 - 2
  Speelstad: Lviv   Stadion: Arena Lviv
 
 
Groep C
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
5 Zo. 10 juni 18:00 Spanje   -   ItaliŽ 1 - 1
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
6 Zo. 10 juni 20:45 Ierland   -   KroatiŽ 1 - 3
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
13 Do. 14 juni 18:00 ItaliŽ   -   KroatiŽ 1 - 1
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
14 Do. 14 juni 20:45 Spanje   -   Ierland 4 - 0
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
21 Ma. 18 juni 20:45 KroatiŽ   -   Spanje 0 - 1
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
22 Ma. 18 juni 20:45 ItaliŽ   -   Ierland 2 - 0
  Speelstad: Poznan   Stadion: Stadion Miejski
 
 
Groep D
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
7 Ma. 11 juni 18:00 Frankrijk   -   Engeland 1 - 1
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
8 Ma. 11 juni 20:45 OekraÔne   -   Zweden 2 - 1
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
15 Vr. 15 juni 20:45 Zweden   -   Engeland 2 - 3
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
16 Vr. 15 juni 18:00 OekraÔne   -   Frankrijk 0 - 2
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
23 Di. 19 juni 20:45 Engeland   -   OekraÔne 1 - 0
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbass Arena
 
24 Di. 19 juni 20:45 Zweden   -   Frankrijk 2 - 0
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
 
Kwartfinale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
25 Do. 21 juni 20:45 TsjechiŽ   -   Portugal 0 - 1
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
26 Vr. 22 juni 20:45 Duitsland   -   Griekenland 4 - 2
  Speelstad: Gdansk   Stadion: PGE Arena Gdansk
 
27 Za. 23 juni 20:45 Spanje   -   Frankrijk 2 - 0
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena
 
28 Zo. 24 juni 20:45 Engeland   -   ItaliŽ 0 (2) - 0 (4)
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
 
Halve finale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
29 Wo. 27 juni 20:45 Portugal   -   Spanje 0 (2) - 0 (4)
  Speelstad: Donetsk   Stadion: Donbas Arena
 
30 Do. 28 juni 20:45 Duitsland   -   ItaliŽ 1 - 2
  Speelstad: Warschau   Stadion: Nationaal Stadion
 
 
Finale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
31 Zo. 1 juli 20:45 Spanje   -   ItaliŽ 4 - 0
  Speelstad: Kiev   Stadion: NSK Olimpiejsky
 
De laatste video's

Klik hier voor meer voetbalvideo's
 
Voetbal nieuwsheadlines

Voor het overige nieuws ga naar de perskamer!
Voetbal games