Groep A
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
1 Vr. 10 juni 21:00 Frankrijk   -   RoemeniŽ 2 - 1
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
2 Za. 11 juni 15:00 AlbaniŽ   -   Zwitserland 0 - 1
  Speelstad: Lens   Stadion: Stade Bollaert-Delelis
 
14 Wo. 15 juni 18:00 RoemeniŽ   -   Zwitserland 1 - 1
  Speelstad: Parijs   Stadion: Parc des Princes
 
15 Wo. 15 juni 21:00 Frankrijk   -   AlbaniŽ 2 - 0
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
25 Zo. 19 juni 21:00 RoemeniŽ   -   AlbaniŽ 0 - 1
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
26 Zo. 19 juni 21:00 Zwitserland   -   Frankrijk 0 - 0
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
 
Groep B
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
3 Za. 11 juni 18:00 Wales   -   Slowakije 2 - 1
  Speelstad: Bordeaux   Stadion: Nouveau Stade de Bordeaux
 
4 Za. 11 juni 21:00 Engeland   -   Rusland 1 - 1
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
13 Wo. 15 juni 15:00 Rusland   -   Slowakije 1 - 2
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
16 Do. 16 juni 15:00 Engeland   -   Wales 2 - 1
  Speelstad: Lens   Stadion: Stade Bollaert-Delelis
 
27 Ma. 20 juni 21:00 Rusland   -   Wales 0 - 3
  Speelstad: Toulouse   Stadion: Stadium Municipal
 
28 Ma. 20 juni 21:00 Slowakije   -   Engeland 0 - 0
  Speelstad: Saint-…tienne   Stadion: Stade Geoffroy-Guichard
 
 
Groep C
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
6 Zo. 12 juni 18:00 Polen   -   Noord-Ierland 1 - 0
  Speelstad: Nice   Stadion: Allianz Riviera
 
7 Zo. 12 juni 21:00 Duitsland   -   OekraÔne 2 - 0
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
17 Do. 16 juni 18:00 OekraÔne   -   Noord-Ierland 0 - 2
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
18 Do. 16 juni 21:00 Duitsland   -   Polen 0 - 0
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
29 Di. 21 juni 18:00 OekraÔne   -   Polen 0 - 1
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
30 Di. 21 juni 18:00 Noord-Ierland   -   Duitsland 0 - 1
  Speelstad: Parijs   Stadion: Parc des Princes
 
 
Groep D
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
5 Zo. 12 juni 15:00 Turkije   -   KroatiŽ 0 - 1
  Speelstad: Parijs   Stadion: Parc des Princes
 
8 Ma. 13 juni 15:00 Spanje   -   TsjechiŽ 1 - 0
  Speelstad: Toulouse   Stadion: Stadium Municipal
 
20 Vr. 17 juni 18:00 TsjechiŽ   -   KroatiŽ 2 - 2
  Speelstad: Saint-…tienne   Stadion: Stade Geoffroy-Guichard
 
21 vr. 17 juni 21:00 Spanje   -   Turkije 3 - 0
  Speelstad: Nice   Stadion: Allianz Riviera
 
31 Di. 21 juni 21:00 TsjechiŽ   -   Turkije 0 - 2
  Speelstad: Lens   Stadion: Stade Bollaert-Delelis
 
32 Di. 21 juni 21:00 KroatiŽ   -   Spanje 2 - 1
  Speelstad: Bordeaux   Stadion: Nouveau Stade de Bordeaux
 
 
Groep E
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
9 Ma. 13 juni 18:00 Ierland   -   Zweden 1 - 1
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
10 Ma. 13 juni 21:00 BelgiŽ   -   ItaliŽ 0 - 2
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
19 Vr. 17 juni 15:00 ItaliŽ   -   Zweden 1 - 0
  Speelstad: Toulouse   Stadion: Stadium Municipal
 
22 Za. 18 juni 15:00 BelgiŽ   -   Ierland 3 - 0
  Speelstad: Bordeaux   Stadion: Nouveau Stade de Bordeaux
 
35 Wo. 22 juni 21:00 ItaliŽ   -   Ierland 0 - 1
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
36 Wo. 22 juni 21:00 Zweden   -   BelgiŽ 0 - 1
  Speelstad: Nice   Stadion: Allianz Riviera
 
 
Groep F
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
11 Di. 14 juni 18:00 Oostenrijk   -   Hongarije 0 - 2
  Speelstad: Bordeaux   Stadion: Nouveau Stade de Bordeaux
 
12 Di. 14 juni 21:00 Portugal   -   IJsland 1 - 1
  Speelstad: Saint-…tienne   Stadion: Stade Geoffroy-Guichard
 
23 za. 18 juni 18:00 IJsland   -   Hongarije 1 - 1
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
24 Za. 18 juni 21:00 Portugal   -   Oostenrijk 0 - 0
  Speelstad: Parijs   Stadion: Parc des Princes
 
33 Wo. 22 juni 18:00 IJsland   -   Oostenrijk 2 - 1
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
34 Wo. 22 juni 18:00 Hongarije   -   Portugal 3 - 3
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
 
Achtste finale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
37 Za. 25 juni 15:00 Zwitserland   -   Polen 1 (5) - 1 (6)
  Speelstad: Saint-…tienne   Stadion: Stade Geoffroy-Guichard
 
38 Za. 25 juni 18:00 Wales   -   Noord-Ierland 1 - 0
  Speelstad: Parijs   Stadion: Parc des Princes
 
39 Za. 25 juni 21:00 KroatiŽ   -   Portugal 0 - 1
  Speelstad: Lens   Stadion: Stade Bollaert-Delelis
 
40 Zo. 26 juni 15:00 Frankrijk   -   Ierland 2 - 1
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
41 Zo. 26 juni 18:00 Duitsland   -   Slowakije 3 - 0
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
42 Zo. 26 juni 21:00 Hongarije   -   BelgiŽ 0 - 4
  Speelstad: Toulouse   Stadion: Stadium Municipal
 
43 Ma. 27 juni 18:00 ItaliŽ   -   Spanje 2 - 0
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
44 Ma. 27 juni 21:00 Engeland   -   IJsland 1 - 2
  Speelstad: Nice   Stadion: Allianz Riviera
 
 
Kwartfinale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
45 Do. 30 juni 21:00 Polen   -   Portugal 1 (4) - 1 (6)
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
46 Vr. 1 juli 21:00 Wales   -   BelgiŽ 3 - 1
  Speelstad: Villeneuve-d'Ascq   Stadion: Stade Pierre Mauroy
 
47 Za. 2 juli 21:00 Duitsland   -   ItaliŽ 1 (7) - 1 (6)
  Speelstad: Bordeaux   Stadion: Nouveau Stade de Bordeaux
 
48 Zo. 3 juli 21:00 Frankrijk   -   IJsland 5 - 2
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
 
Halve finale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
49 Wo. 6 juli 21:00 Portugal   -   Wales 2 - 0
  Speelstad: Lyon   Stadion: Stade des LumiŤres
 
50 Do. 7 juli 21:00 Duitsland   -   Frankrijk 0 - 2
  Speelstad: Marseille   Stadion: Stade Vťlodrome
 
 
Finale
Nr. Datum Tijd Land - Land Uitslag
51 Zo. 10 juli 21:00 Portugal   -   Frankrijk 1 - 0
  Speelstad: Saint-Denis   Stadion: Stade de France
 
De laatste video's

Klik hier voor meer voetbalvideo's
 
Voetbal nieuwsheadlines

Voor het overige nieuws ga naar de perskamer!
Voetbal games